[wpseo_breadcrumb]

ĮVADINIS SUSITIKIMAS

Įvadinis projekto „PSsmile“ susitikimas įvyko 2019 m. spalio 10–11 d. Atėnuose, susitikimą organizavo partneris iš Graikijos – nevyriausybinė organizacija FOUR ELEMENTS.

Susitikimas buvo skirtas išsamiam projekto aptarimui  ir projekto veiklos įgyvendinimui artimiausiu metu. Partneriai pasidalijo savo užsibrėžtais tikslais, pasikeitė žiniomis ir patirtimi SEU srityje,  pristatė savo organizacijas bei aptarė bendradarbiavimo ir komunikacijos priemones. Detaliai aptartas projekto tikslinių grupių įtraukimas, 4 projekto rezultatų – intelektinių produktų (SEU metodinė medžiaga, SEU programa, SEU mobilioji programėlė,  E-mokymosi kursas apie socialinių ir emocinių gebėjimų ugdymą) kūrimo planas, struktūra bei užduotys.

Projekto susitikimas buvo labai naudingas ir produktyvus ne tik dirbant, bet ir mėgaujantis kultūrine veikla, nes neformalus bendradarbiavimas taip pat yra vienas iš būdų pagerinti mūsų socialinius ir emocinius įgūdžius bei suprasti vienas kitą.

Susitikimo darbotvarkė >>

3-asis TARPTAUTINIŲ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Trečiasis PSsmile projekto tarptautinis partnerių susitikimas (TPM) įvyko gegužės 9 ir 10 d. Lousã mieste, Portugalijoje.

Susitikimą organizavo ARCIL ir jis buvo skirtas paskutinėms projekto veikloms aptarti. Renginio metu visi dalyviai su mokytojais ir mokiniais dalijosi patirtimi, įgyta mokyklose vykdomų mokymų ir testavimo metu. Dalyviai parodė, kaip projektas sulaukė didelio visų tikslinių grupių sutarimo ir įvertinimo. Visi partneriai sunkiai dirbo kurdami efektyvų planą, kaip užbaigti naujausias veiklas, kurios leis juos įtraukti į PSsmile mobiliosios programėlės testavimą (Intellectual Output 3 – IO3) ir diegiant socialinių ir emocinių pajėgumų modulį (Intellectual Output 4). – IO4). Susitikimas buvo puiki proga dar kartą susitikti asmeniškai ir atnaujinti stiprią komandinę dvasią bei partnerystę.

Susitikimo darbotvarkė >>

Skip to content