[wpseo_breadcrumb]

Paskaitos/seminarai susiję su SEU

Mokslo metų pradžia ne vienam tai sudėtingas metas: nauji iššūkiai, daugybė emocijų, keista būsena, kuri aplanko tiek pradinuką, tiek mokytoją, tiek tėvelius.

Čia rasite gerosios patirties sklaidos paskaitą, kurioje savo žiniomis ir patarimais dalinosi psichologė, daugiametės patirties dirbant tiek mokykloje, tiek su šeimomis turinti, Vilma Milašiūnaitė.
2020 09 18 vykusioje paskaitoje kalbama apie emocijų svarbą, emocinį raštingumą, kaip jį ugdyti iki ikimokyklinio amžiaus ir 7-10 metų vaikuose, kaip lengviau įveikti adaptaciją mokykloje, kiek apie jausmus ir emocijas turi žinoti tokio amžiaus vaikai, kaip jiems padėti jas susieti su vidine būsena. Dalinamasi veiklomis, kurias galėsite išbandyti klasėje.

Paskaita lietuvių kalba

 

2021 kovo 15d. PSsmile projekte vyko seminaras

Seminare gerąja praktika ir taikomais metodais bei įrankiais, padedančiais ugdyti socioemocinius įgūdžius, kurti ir palaikyti teigiamą emocinį klimatą klasėje, dalinsis Raseinių Šaltinio progimnazijos pedagogės. Raseinių Šaltinio progimnazija PS.smile projekte dalyvauja kaip asocijuotas partneris, kuris ne tik mokosi iš projekte kuriamų rezultatų, bet ir prisideda prie jų kokybės bei vertinimo, o taip pat ir dalinasi savo patirtimi šioje srityje. Džiaugiamės, kad seminaras buvo naudingas, sulaukėme labai daug gerš atsiliepimų iš beveik 70 dalyvių iš įvairių ugdymo įstaigų Lietuvoje.

 

 

Skip to content